Ничего не выбрано
Корзина пустая
0 руб. [declination=]товар|а|ов[/declination] в корзине
Ничего не выбрано
 
 
+38-096-959-32-23
   +38-095-712-62-62

Працюємо: Пн-Cб — с 9:00 до 18:00
 
» Кам'янець-Подільський місто барвистих фестивалів

Кам'янець-Подільський місто барвистих фестивалів

Кам'янець-Подільський місто барвистих фестивалів 

Офіційною датою, від якої Кам'янець веде своє літочислення, з 1374 рік, але фактично ці місця ніколи не були порожніми. Римляни, скіфи, даки, гуни, кельти, татаро-монголи, литовці - безліч племен і народів залишило свій слід на цій землі, зарядивши її особливою, древньою магією, яку можна відчути навіть сьогодні, прогулюючись вуличками Старого міста, застиглого на рубежі Сходу і заходу.

характеристика місця.

=====

Якщо потрібно більше інформації про Кам'янець-Подільський - Сайт про Кам'янець

=====

У цих місцях знята левова частка історичних фільмів: тут і Тарас Бульба рубався з ляхами, і Д'Артаньян заколов шпагою не одну тисячу чортів, і Нестор Махно гуляв полем. Єдине, що може виправдати українця, ні разу не побував у Кам'янці-Подільському, - багаторічний летаргічний сон в замкненому підземному бункері. Тому всім прокинувся я рекомендую бронювати найближчі вихідні в готелі «7 днів», пакувати валізи і обзаводитися зручним взуттям для довгих прогулянок. Для про-дуже довгих прогулянок, тому що це місто затягує так, що не вирвешся.

 

Кам'янець-Подільський місто барвистих фестивалів, лицарських турнірів, повітряних куль і ароматної кави, місто-музей, третє в Україні за кількістю пам'ятників архітектури на душу населення і один з найдавніших міст України в принципі.


Просунуті мандрівники не обмежаться Кам'янець-Подільським, заглянувши ще в Хотин і Меджибіж, 423 км від Києва до Кам'янця-Подільського дорога цілком нормальна, якщо слідувати по великим магістралях у напрямку Житомир-Старокостянтинів-Хмельницький. І навіть в МЕДЖИБІЗЬКУ і Хотинську фортеці краще заглянути, відхилившись від цього маршруту, а потім, повернувшись назад, тому що ніяких «шорткати» тут не існує - польові дороги, що ведуть від Меджибожа в сторону Києва, неприховано жахливі і побудовані виключно для тракторів і іхтіозаврів , які плескалися тут в палеозої. Зате навколишні маршрути більш-менш прохідні і безболісні для ходової. Панівці і Привороття взагалі практично в межах міста - 10 і 15 км відповідно. Китайгород трохи далі - 26 км.

 

Тут і думати нема чого, потрібно вибирати готель «7 днів» або КЛЕОПАТРА - комфортно, максимально близько до Старого міста, максимально тихо, як для готелю, що стоїть на центральній вулиці. Так, і тут досить смачно, можна навіть сказати - самодостатньо, настільки, що шукати щось краще в сумнівних рестораціях для туристів не варто. Хіба що обов'язкове паломництво в кав'ярню «Кава від поліцмейстера». Ніжні трюфельні цукерки виробництва кухарів з «7 днів» нескоро забудуться.

 

Список місцевих свят та фестивалів варіюється від одного до двох десятків: історичні реконструкції, лицарські бої, ярмарки вуличних ремесел і мистецтв, фестиваль графіті, відкриття сезону повітроплавання - і це все, не виїжджаючи за межі Кам'янця-Подільського. Першим пунктом нашої краєзнавчої експедиції під проводом Дениса Мудрецова стало село з романтичною назвою Привороття, за яким розташовані загадкові старі штольні, заховані в Товтр. Товтри - це гористий вапняковий кряж, що тягнеться в центральній і південно-східній частині Подільської височини, не надто високі старі округлі пагорби, для сходження на які не потрібно ні спеціального спорядження, ні особливої ​​фізичної підготовки.

 

 

Для тих, хто приїхав до Кам'янця-Подільського з дітьми, існує окрема програма екскурсій, заснована на серії книг молодий дитячої письменниці Насті Введенської. Серію книжок-путівників «Пригоди пацючки Міхала» можна купити тут же, на стійці рецепції готелю «7 днів».

 

У Кам'янці є можливість спробувати, мабуть, єдиний в радіусі 150-200 км правильно приготований стейк Шатобріан. «Звідки тут узятися правильному Шатобриану?» - запитаєте ви. Все дуже просто: приблизно 15 мільйонів років тому, коли тут плескалися солоні морські хвилі, а дана місцевість була бар'єрним рифом ...

 

Пагорби ці кишать різноманітною пернатої дичиною, лисицями, зайцями і навіть археологами: історія Поділля шарувата, як складний коктейль, бери лопату та копай - обов'язково викопаєш якусь доісторичну посудину або знаряддя праці. Взимку, звичайно, тут не так мальовничо, нашим фотографам довелося неабияк попітніти, перш ніж зняти заслуговує уваги кадр, але влітку-восени, як розповідав наш гід, на Товтрах дуже красиво.

 
РЕКЛАМА