Ничего не выбрано
Корзина пустая
0 руб. [declination=]товар|а|ов[/declination] в корзине
Ничего не выбрано
 
 
+38-096-959-32-23
   +38-095-712-62-62

Працюємо: Пн-Cб — с 9:00 до 18:00
 

Купити насіння овочів оптом в інтернет магазині :

"Світ Рослин" офіційний дилер професійного насіння овочів. На нашому сайті можна купити насіння овочів з сертифікатами та за цінами виробників. При оптовій купівлі насіння овочів будуть надані спеціальні умови. Все насіння овочів можна або замовити з доставкою, або забрати з офісу в Хотині, є доставка по Чернівецькій та Хмельницькій області. Замовити насіння овочів, а також отримати по них консультацію можна цілодобово за ✆ 096-959-32-23 (цілодобово).

Насіння томатів Сунгента

-+

Насіння перцю Наско

-+

Насіння цибулі Наско

-+

Насіння буряків Наско

-+

Насіння помідорів Наско

-+

Насіння капусти Наско

-+

Купити насіння динні Рійк Цваан

-+

Насіння кавуна оптом Рійк Цваан

-+

Насіння перцю оптом Рійк Цваан

-+

Насіння капусти Рійк Цваан

-+
 

Імпортні якісні насіння овочів.

Імпортне насіння маює дуже високу якість. Їх привозять з Японії, Нідерландів, країн Європи. Зарубіжні виробники імпортних насіння, наприклад, компанія Бейо, виробляє насіння в Нідерландах, поставляючи їх у різні країни, в тому числі і в Росію. Найчастіше, коли мова йде про імпортних насіння овочів від відомих виробників зі світовою популярністю, мається на увазі товар відмінної якості.

Професійне насіння овочів перед розфасовкою обов'язково проходять дуже ретельну перевірку. Вони завжди мають прекрасну схожість і, в підсумку, приносять багатий урожай. Насіння спеціальне для агропромислових комплексів і фермерських господарств. Воно широко використовуються практично всіма виробниками овочевої продукції в Україні.

Купити насіння оптом Чернівці, Хотин, Сторожинець, Сокиряни, Новоселиця, Кіцмань, Заставна, Герца, Вижниця, Вашківці, Новодністровськ - знижки для постійних кліентів нашого "Інтернет магазин насіння". ✆ 096-959-32-23

РЕКЛАМА