Ничего не выбрано
Корзина пустая
0 руб. [declination=]товар|а|ов[/declination] в корзине
Ничего не выбрано
 
 
+38-096-959-32-23
   +38-095-712-62-62

Працюємо: Пн-Cб — с 9:00 до 18:00
 

Купити насіння буряків оптом:

Ми підібрали і підготували для Вас найбільш популярне професійне насіння оптом буряків від виробників з різних куточків світу. Професійне насіння буряків надходять до нас від виробників, тому ми можемо запропонувати Вам купити насіння буряків оптом і в роздріб.

Насіння буряків Наско

-+

Насіння столового буряка Рійк Цваан

-+

Насіння столових буряків Clause

-+
 

Насіння буряка

Купити насіння буряків оптом можна в розфасовці від 1 кг. А дізнатися ціну насіння буряків, приміром, голландської селекції, Ви можете зателефонувавши ✆ 096-959-32-23 (цілодобово)

Насіння буряка мають вигляд клубочків, які сформовані з зрощених між собою двох-трьох однонасінних коробочок. При гарній вологості насіння мають досить широкий діапазон пророщування – від 5 до 28 градусів. Незважаючи на те, що буряк є холоднолюбивою рослиною, до тепла вона набагато більш чутлива, ніж морква. Невеликі осінні заморозки (до мінус 3 градусів) буряк переносить без будь-яких помітних наслідків. При більш низьких температурах починають псуватися верхівкові бруньки. Температура впливає на розвиток і ріст буряків. При несприятливих умовах (тривалому впливі низьких температур) часто порушується дворічний цикл розвитку рослин, що призводить до появи в перший рік життя квітконосних стебел. У зв'язку з цим посів культури пізньої восени або ранньою весною може спровокувати кучерявість. Максимальні вимоги до вологості буряк пред'являє в період проростання насіння і росту коренеплодів і листя. Дана культура успішно вирощується практично на всіх типах ґрунтів, але при цьому вона досить чутлива до рівня рН: його показник не повинен бути менше 5.

Професійне насіння овочів перед розфасовкою обов'язково проходять дуже ретельну перевірку. Вони завжди мають прекрасну схожість і, в підсумку, приносять багатий урожай. Насіння спеціальне для агропромислових комплексів і фермерських господарств. Воно широко використовуються практично всіма виробниками овочевої продукції в Україні.

Купити насіння оптом Чернівці, Хотин, Сторожинець, Сокиряни, Новоселиця, Кіцмань, Заставна, Герца, Вижниця, Вашківці, Новодністровськ - знижки для постійних кліентів нашого "Інтернет магазин насіння". ✆ 096-959-32-23

РЕКЛАМА