Ничего не выбрано
Корзина пустая
0 руб. [declination=]товар|а|ов[/declination] в корзине
Ничего не выбрано
 
 
+38-096-959-32-23
   +38-095-712-62-62

Працюємо: Пн-Cб — с 9:00 до 18:00
 

Купити насіння огірків оптом:

Магазин «Світ Рослин» продає насіння огірків оптом для агрокомплексів і приватних фермерів, які займаються вирощуванням огірків в промислових масштабах.

Насіння огірків корнішонів Рійк Цваан

-+

Насіння огірків Clause

-+

Насіння огірків Syngenta

-+

Насіння огірків Энза Заден (Enza Zaden)

-+

Насіння огірків Bejo

-+
 

Насіння огірків

Купити насіння огірків оптом можна на сайті або за телефоном ✆ 096-959-32-23 (цілодобово). Насіння огірків для теплиць у нас представлені з різних країн світу. Є насіння огірків з Голландії, Росії, Японії, Франції. Насіння огірків для теплиць спеціально створені для закритого грунту і дають в цих умовах прекрасний урожай. У нас можна придбати професійні насіння огірків оптом, як у Чернівцх, так і в ряді інших міст України. У нашому каталозі кращі ціни, адже ми працюємо безпосередньо з виробниками. Для своїх клієнтів ми зібрали і підготували насіння огірків від виробників з усього світу, з якими ми працюємо безпосередньо, що позначається на цінах – вони нижче, ніж у конкурентів. «Світ рослин» працює як з оптовими покупцями, які хочуть придбати професійні насіння огірків, так і з роздрібними, для яких пропонується більш дрібна фасовка. Замовлення можна зробити за телефоном ✆ 096-959-32-23 цілодобово, і досвідчені консультанти знайдуть для вас оптимальний варіант насіння огірків для ваших умов і потреб.

Професійне насіння овочів перед розфасовкою обов'язково проходять дуже ретельну перевірку. Вони завжди мають прекрасну схожість і, в підсумку, приносять багатий урожай. Насіння спеціальне для агропромислових комплексів і фермерських господарств. Воно широко використовуються практично всіма виробниками овочевої продукції в Україні.

Купити насіння оптом Чернівці, Хотин, Сторожинець, Сокиряни, Новоселиця, Кіцмань, Заставна, Герца, Вижниця, Вашківці, Новодністровськ - знижки для постійних кліентів нашого "Інтернет магазин насіння". ✆ 096-959-32-23

РЕКЛАМА