Ничего не выбрано
Корзина пустая
0 руб. [declination=]товар|а|ов[/declination] в корзине
Ничего не выбрано
 
 
+38-096-959-32-23
   +38-095-712-62-62

Працюємо: Пн-Cб — с 9:00 до 18:00
 

Купити насіння помідорів оптом:

Тут можна замовити і купити насіння помідорів (томатів) оптом призначених як для відкритого, так і закритого грунту. Вагове насіння помідорів урожайних сортів купити можна в розфасовці.

Насіння томатів Сунгента

-+

Насіння помідорів Наско

-+

Помідори від Clause

-+
 

Професійне насіння помідор

Придбати насіння помідор (томатів) можливо в професійній упаковці. Оптом скуповують це насіння приватні фермери і агрокомплекси, щоб вирощувати їх в масштабах виробництва. Професійне насіння помідор купляють для кількох цілей: для вирощування великих томатів на продаж, або для розфасовки у менші пакетики. Це насіння помідор відносяться до категорії насіння овочів. Ми вибрали для вас найбільш затребувані професійні насіння томатів від виробників різних куточків світу. Професійне насіння надходять у наш магазин безпосередньо від виробників.

Професійне насіння овочів перед розфасовкою обов'язково проходять дуже ретельну перевірку. Вони завжди мають прекрасну схожість і, в підсумку, приносять багатий урожай. Насіння спеціальне для агропромислових комплексів і фермерських господарств. Воно широко використовуються практично всіма виробниками овочевої продукції в Україні.

Купити насіння оптом Чернівці, Хотин, Сторожинець, Сокиряни, Новоселиця, Кіцмань, Заставна, Герца, Вижниця, Вашківці, Новодністровськ - знижки для постійних кліентів нашого "Інтернет магазин насіння". ✆ 096-959-32-23

РЕКЛАМА