Ничего не выбрано
Корзина пустая
0 руб. [declination=]товар|а|ов[/declination] в корзине
Ничего не выбрано
 
 
+38-096-959-32-23
   +38-095-712-62-62

Працюємо: Пн-Cб — с 9:00 до 18:00
 
» Замовити насіння компанії Рійк Цваан

Замовити насіння компанії Рійк Цваан

За 15 років діяльності на ринку України «Рійк Цваан» став лідером серед зарубіжних насіннєвих компаній за обсягами продажів насіння білокачанної капусти, огірка-корнішона, цвітної капусти, моркви, буряка столового, салату. Гібриди ранньостиглої капусти білокачанної Єтма F1 та пізньостиглої Анкома F1, цвітної капусти Каспер F1, салат Афіціон, а також огірок-корнішон Кібрія F1 стали візитними картками компанії «Рійк Цваан» серед українських виробників овочів.
ТОВ «Рійк Цваан Україна» - постійний учасник національних сільськогосподарських виставок та міжнародних форумів, здійснює широку інформаційну діяльність разом з українськими масмедіа та систематично проводить різні навчальні заходи (дні поля, конференції і т. д).

Всесвітньо відома селекційно-насіннєва компанія «Рійк Цваан» розпочала свою діяльність в Україні у 1998 році, а в 2000 - відкрила дочірнє представництво ТОВ «Рійк Цваан Україна». За цей досить короткий, але  плідний період часу, колективу "Рійк Цваан Україна" вдалося досягти істотних результатів і добре зарекомендувати себе на ринку професійного овочевого насіння і зайняти гідне місце серед провідних насіннєвих компаній.

Насіння кавуна висаджуються в горщики в

Насіння кавуна
насіння оптом

У нас можна купити насіння перцю оптом від

Насіння перцю
насіння оптом

Якісне насіння капусти від відомого виробника

Насіння капусти
насіння оптом

Насіння - ранній партенокарпічний огірок з

Насіння огірків
насіння оптом

Дрібно кучерявий, високоврожайний сорт

Насіння петрушки
насіння оптом

Якісне насіння столового буряка від компанії

Насіння столового
насіння оптом
 
РЕКЛАМА